masazystki.org

Artystyczny Masaż

34410

mazowieckie: Warszawa - Ochota

Artystyczny Masaż

cena za masaż erotyczny: 200 zł

anons
Masażystka
wiek
33 lat
waga
55 kg
wzrost
160 cm
włosy
Rude
oczy
Zielone
biust
2
Wyjazdy
nie
pon-pt
10-21
sobota
10-21
niedziela
10-21

+48 796-679-238

Treść anonsu:

Witam Cię. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z treścią mojego ogłoszenia oraz szczegółami anonsu.

Oddaję Tobie całą siebie. Moje doświadczenie, siłę, nietuzinkowość. Moje dłonie wprowadzą Cię w stan całkowitego rozluźnienia. Terapia światłem, zapachem oraz muzyką nieświadomie przeniosą Cię w inny wymiar, a wtedy zacznę swój osobisty popis, który ustalimy indywidualnie do Twoich potrzeb. Moje ciało z każdą chwilą będzie zatapiało się w Twoim. Moje stopy doprowadzą Cię do jednej z wielu ekstaz. Jeśli jesteś zainteresowany masażem prostaty, to trafisz również we właściwe miejsce.

Mówienie o sobie tak bardzo przeszkadza w myśleniu o mnie... Jeśli mnie poznasz podczas seansu przekonasz się o mojej inteligencji, wrażliwości, wyzwoleniu i pasji do sprawiania przyjemności drugiej osobie.

Dla Ciebie wyeksponuję swoje walory. Zadziwię Cię drogi gościu mojego gabinetu doprecyzowanymi technikami masażu, który jest w każdym kontekście zawodowy, a moja oaza spokoju w pełni profesjonalna.

Anons mój jest skierowany do osób, które oczekują innego wymiaru spotkania. Jestem terapeutką ciała i duszy. Zagłębię się w Tobie, jeśli mi na to pozwolisz. Jesteś zainteresowany zatelefonuj i umówmy się na coś wyjątkowego dla każdej ze stron. Ty dasz mi siebie, ja dam siebie Tobie.

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)