tao-topless-gdynia.masaze-erotyczne.pl

Vanilla mens spa sauna jacuzzi

101350

pomorskie: Gdańsk - Śródmieście ul. Szeroka

Vanilla mens spa sauna jacuzzi

cena za masaż erotyczny: 230 zł

I speak English. Ich spreche Deutsch. Я говорю на русском.

anons
Salon masażu
wiek
lat
waga
kg
wzrost
cm
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 797-111-797

www.masazystki.org

Treść anonsu:

Piękne dziewczyny, relaks, komfort i Twoja satysfakcja. Abyś w naszym salonie czuł się tak dobrze jak to tylko możliwe zatrudniamy nietuzinkowe, piękne i elokwentne masażystki, które poza profesjonalnym masażem są doskonałymi partnerkami do rozmowy. Twój odpoczynek po ciężkim dniu pracy jest naszym podstawowym celem. Pragniemy abyś poza świetnymi doznaniami wizualnymi czerpał radość z przebywania w naszym towarzystwie. Komfort zapewniają gabinety wyposażone we wszystkie potrzebne nam elementy podczas relaksu jakim jest masaż. Masażystki są nimi nie tylko z nazwy – potrafimy wykonywać masaże od klasycznych poprzez lomi lomi, prawdziwe NURU oraz wiele innych technik. Prosimy o wcześniejsze umówienia telefoniczne tak abyśmy były gotowe na Twoje przybycie...
Postaramy się abyś myślał o nas cały czas.

Zapraszamy Ciebie do naszego kameralnego bardzo dyskretnego lokalu w sercu gdańskiej starówki. Dysponujemy dwoma gabinetami wszechstronna łazienką, sauną i jacuzzi. Ta wyśmienita lokalizacja pozwoli skorzystać z masażu u nas w każdej chwili.

Dbamy o najwyższy poziom higieny. Stosujemy jednorazowe środki higieniczne w tym ręczniki kąpielowe prześcieradła klapki. Stosujemy markowe kosmetyki i każdorazowo dezynfekujemy gabinety dbając o Twoje bezpieczeństwo. Do masażu używamy oleje najlepszej jakości.

Istnieje możliwość skorzystania z masażu w hotelu lub apartamencie w cenie 400zł godzina. Nie dojeżdżamy do mieszkań prywatnych ze względu na komfort i bezpieczeństwo masażystek.

Jeżeli chciałbyś zorganizować imprezę firmową, urodziny lub wieczór kawalerski zapytaj o szczegóły na maila. Obsługujemy również panie i pary! Wykonujemy świetne duety. Zapytaj o aktualne promocje! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :)

Spotkanie u nas umawiamy telefonicznie lub przez wybrany komunikator internetowy na stronie salonu. Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi.

Nasze masażystki wykonują prawdziwy masaż wykonywany z zaangażowaniem i pasją. W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących jakości obsługi bardzo prosimy o kontakt e-mail podany w ogłoszeniu.

NIE OFERUJEMY USŁUG SEKSUALNYCH !!!
www.masazystki.org

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)