tao-topless-gdynia.masaze-erotyczne.pl

Masaż dla pań

43880

lubelskie: Lublin

Masaż dla pań

cena za masaż erotyczny: 100 zł

I speak English. Ich spreche Deutsch.

anons
Masażysta
wiek
41 lat
waga
70 kg
wzrost
178 cm
włosy
brunet
oczy
niebieskie
Wyjazdy
tak
pon-pt
17-22
sobota
8-22
niedziela
8-22

+48 660-387-346

Treść anonsu:

Oferuję erotyczne masaże dla pań. Niewiele pań dokładnie wie jak to wygląda. Oto krótka relacja jednej z moich klientek. Któregoś dnia na jej miejscu możesz być właśnie Ty. Zapraszam gorąco do zadawania pytań i indywidualnego zapisu na moje usługi.


Otworzyłam drzwi i zobaczyłam zadbanego mężczyznę około 40. Facet był kompletnie nie w moim typie i w życiu nie poszłabym z nim do łóżka, zastanawiałam się czy się nie rozmyślić. No ale w końcu stwierdziłam, że przecież leczę moją "histerię", to jest tylko masażysta i na masażu ma się znać, podobnie jak dentysta czy fryzjer na swoim fachu.

Masażysta ubrany w spodnie i t-shirt włączył relaksacyjną muzykę, ja położyłam się naga na stole na brzuchu i zamknęłam oczy. Zaczął się normalny masaż- z ciepłym olejkiem, najpierw stopy, łydki, uda, pośladki, plecy, kark. Potem zaczął jeszcze raz masować uda, a czasami muskał to co jest między nimi. Byłam trochę spięta, czasem przychodziły mi do głowy myśli dotyczące mojego byłego męża, czasem czy dobrze robię, czasem że jestem samotna i nikt mnie nie kocha. Ale po kilku minutach zaczęło mi być po prostu dobrze i przyjemnie. Masażysta poprosił żebym się obróciła na plecy. Cały czas miałam zamknięte oczy i tak jakby nie myślałam kto mnie dotyka, w jakiej dziwacznej sytuacji właśnie się znajduję i tylko skupiałam się na fizycznych odczuciach. Masował mi piersi i części intymne, potem wkładał również palce do środka. Przez cały czas nie odzywaliśmy się ani słowem, a ja cały czas miałam zamknięte oczy i byłam myślami gdzieś daleko. Po jakiś 45 minutach miałam mega wielki orgazm, takie fajerwerki w całym ciele. Zeszło ze mnie całe napięcie, które miałam w środku. Po wszystkim zapłaciłam, facet z uśmiechem dał mi swoją wizytówkę, powiedział w jakich godzinach jest dyspozycyjny, podał mi rękę i poszedł nie wdając się w głębsze dyskusje- jednym słowem jak po całkowicie normalnym masażu.

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)