Masaż tylko dla pewnych siebie kobiet

202390

mazowieckie: Warszawa - Śródmieście

Masaż tylko dla pewnych siebie kobiet

cena za masaż erotyczny: 200 zł

I speak English. Ich spreche Deutsch. Я говорю на русском. Je parle le français.

anons
Masażysta
wiek
23 lat
waga
75 kg
wzrost
185 cm
włosy
blond
oczy
niebieskie
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 696-442-630

Treść anonsu:

Niekonwencjonalna forma masażu, która pozwoli Tobie poczuć chwilę zapomnienia. Jestem młodym, przystojnym mężczyzną po AWF. Aktywnie uprawiam sport, ale mam jedną wadę. Tracę głowę przy pięknych, zadbanych i dobrze wychowanych Kobietach. Wtedy nie ręczę za siebie :) Moją wypłatą jest podziękowanie Twoim uśmiechem na twarzy i telefonem, który zaprasza mnie na kolejne spotkanie, na którym znowu przeżyjesz niesamowite odprężenie i zapomnisz na chwilę o szarym świecie... Będziesz mnie długo wspominać, będę chodził w Twoim myślach z nadzieją że znów zadzwonić i będę miał przyjemność masować Twoje piękne, zadbane i zgrabne ciało aż powiesz DOŚĆ. Zapraszam do kontaktu dobrze wychowane Panie, które lubią poczuć że nie jest to kolejny zwykły masaż, ale coś wyjątkowego. Przy pierwszym zleceniu preferuję spotkanie na kawę w celu poznania się i rozmowy o na temat oczekiwań przyszłej Księżniczki w moich rękach. Nie daj się zwieść reszcie napalonych zwykłych facetów którzy obiecują wszystko i nic. Obiecuję z swojej strony profesjonalizm oraz gwarancję, satysfakcję że na pewno wrócisz w moje ręce. Na @ mogę przesłać Tobie zdjęcia gdzie zobaczysz mnie w akcji......
Często nie odbieram telefonu gdyż jest Was wiele, ale dla każdej znajdę godzinkę w ciągu której moje obietnice się sprawdzą.
Proszę nie dzwonić w sprawie wieczorów panieńskich dla 20 osób w celu pokazu tanecznego. Przyjmuję tylko i wyłącznie maks 3-5 osób podczas jednej sesji.
Odezwij się do mnie Piękna Pani... :*

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)