Ewa Bogini Masażu

1104590

małopolskie: Kraków - Prądnik Czerwony

Ewa Bogini Masażu

cena za masaż erotyczny: 100 zł

I speak English. Я говорю на русском.

anons
Masażystka
wiek
23 lat
waga
73 kg
wzrost
178 cm
włosy
ciemne
oczy
piwne
biust
3
Wyjazdy
nie
pon-pt
9-22
sobota
9-22
niedziela
9-22

+48 512-833-569

Treść anonsu:

Serdecznie zapraszam na niezapomniany masaż w czystym i przytulnym, przyciemnionym i wyciszonym pokoiku oraz w odpowiedniej oprawie muzycznej :) oferuję masaż relaksacyjny na solidnym podium aż do satysfakcji, bez ograniczenia ich ilości (od 60 min masażu wzwyż) :)

Jestem nieco wyżej średniego wzrostu (178 cm), o kobiecych kształtach (73 kg), wysportowaną brunetka o długich włosach. W Krakowie od niedawna, przybyłam z daleka więc w odbieraniu telefonów chwilowo pomaga mi koleżanka :-) Zdjęcia moje przypisane do anonsu są w pełni autentyczne i aktualne.

Możemy też być we dwie, osobno lub razem - dwie brunetki, normalne, młode, wesołe i sympatyczne:) W razie potrzeby może dołączyć do nas też trzecia koleżanka :)
Masujemy nago, wkładamy w swój masaż całą czułość i inspirację. Na jakiś czas po prostu znikniesz z tego zabieganego i nieuporządkowanego świata, przenosząc się do strefy spokoju, rozluźnienia i czystej przyjemności cielesnej.. :-)

Nie oferujemy Ci seksu (analnego, oralnego, klasycznego - żadnego) bez względu na oferowaną kwotę, proszę się nie trudzić rozmową na ten temat. Ale za to robimy świetny masaż z wspaniałym zakończeniem w wyjątkowym klimacie przestrzeni o niepowtarzalnym zmysłowym brzmieniu, czystej od przypadkowych wibracji ..

Dla fanów mocniejszych przeżyć, oferujemy również masaż grecki (masaż prostaty) za dodatkową opłatą. Koleżanka nasza może zrobić depilację intymną.. oczywiście z miłym zakończeniem również. :-)

W cenie jest prysznic przed i po masażu, kosmetyki pod prysznic oraz świeżo wyprany ręcznik.

By zapobiec nieporozumieniom, informuję raz jeszcze, że nie oferuję seksu ani podczas masażu, ani po jego wykonaniu (ani zamiast). Nie wchodzi również w grę wykonanie prywatnego masażu lub też bądź jaki inny rodzaj spotkania poza gabinetem.

Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę lub uzgodnić szczegóły zabiegu dzwoń teraz bez zahamowań :-)

Godziny przyjęć: od 09:00 do 22:00 przez cały tydzień

Cena:
Masaż relaksacyjno-erotyczny 100 zł / godzina;
60 zł/ półgodziny.
Wszelkie dodatki: masaż stopami, masaż na 4 ręce (lub z trzecią masażystką), masaż grecki za dopłatą.

Jeżeli chcesz się ze mną umówić, zadzwoń na zamieszczony poniżej numer. Nie udzielam informacji przez sms ani przez e-mail.

Sex wykluczony

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)