TANTRA Masazysta

123230

mazowieckie: Warszawa - Centrum

TANTRA Masazysta

cena za masaż erotyczny: 100 zł

I speak English.

anons
Masażysta
wiek
35 lat
waga
100 kg
wzrost
186 cm
włosy
czarne
oczy
niebieskie
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 570-666-497

Treść anonsu:

Masażysta dyplomowany 35 lat 186/100/20 z kilkuletnim doświadczeniem w branży SPA i jako fizjoterapeuta zaprasza na zmysłowy Masaż Body&Body z elementami Tantry cena 100zł godzina bez stref intymnych. Przyjmuję w profesjonalnym studio masażu w moim mieszkaniu prywatnym w centrum Warszawy, mieszkam sam, pełna dyskrecja. Masaż Body&Body nagim ciałem z elementami Tantry i masazem klasycznym relaksujacym cena 130 zł godzina ze strefami intymnymi . Jeśli masz ochote na coś wyjątkowego ,szukasz delikatnego ,relaksacyjnego masażu z nutą erotyzmu ,to wybierz masaż Body&Body. Masaż ten wykonywany jest przez nagiego masażystę na macie do masażu, z zastosowaniem olejków aromatycznych z witaminami. Masażysta wykonuje ten masaż przedramionami, ramionami i całym nagim ciałem ,ocierając się delikatnie i wcierając w ten sposób olejek. Nie stosuje się podczas tego masażu technik oklepywania, mocnego wcierania czy ugniatania. Jest to delikatny masaż ,który ma na celu doprowadzić nas do maksymalnego relaksu.Masaż tantryczny nie jest to masaż erotyczny, jak się powszechnie uważa ,jest to niezwykły masaż ciała oraz zmysłów, który uczy jak cieszyć się ciałem i seksualnością. Tantra jest całkiem innym rodzajem masażu ,niezwykłym i wyjątkowym. Ma wiele właściwości seksualnych ,lecz nie ma nic wspólnego z seksem.

Prowadzi do głębokiego relaksu ,uzdrawia ciało ,umysł i dusze, pobudza siły życiowe i relaksuje całe ciało, a także uwalnia blokady i zahamowania w ciele człowieka. Dzięki Tantrze człowiek odzyskuje radość z życia i poznaje czym jest dotyk drugiej osoby. Uczy seksualnej intymności, fizycznego kontaktu oraz przyjemności płynącej z dotyku. Odpręża i rozluźnia napięte mięśnie. Sprawia, że mamy większą ochotę na seks.

Masaż Tantra wykonywany jest na macie bądź materacu. Masażysta wykonują masaż całym ciałem, ruchy są powolne i delikatne, zaś miejsca intymne są masowane starą tantryczna techniką.

Uwaga:
Masaż Tantryczny jest wykonywany przez masażystę nago. www.orient-masaze.pl

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)